What are you looking for?

Scoreboard

West

Final

?
:
?
Bolshoy 1 Reveiw

1/2 final

?
:
?
Arena 1 Reveiw

1/4 final

?
:
?
Bolshoy 1 Reveiw
?
:
?
Arena 1 Reveiw
?
:
?
Bolshoy 1 Reveiw
?
:
?
Arena 1 Reveiw
?
:
?
Bolshoy 1 Reveiw

3 place

?
:
?
Bolshoy 1 Reveiw

5 place

?
:
?
Bolshoy 1 Reveiw
?
:
?
Arena 1 Reveiw
?
:
?
Bolshoy 1 Reveiw

7 place

?
:
?
Arena 2 Reveiw

9 place

?
:
?
Arena 1 Reveiw
?
:
?
Bolshoy 2 Reveiw
?
:
?
Bolshoy 2 Reveiw

11 place

?
:
?
Arena 2 Reveiw

East

Final

?
:
?
Iceberg Reveiw

1/2 final

?
:
?
Iceberg Reveiw
?
:
?
Arena 2 Reveiw

1/4 final

?
:
?
Iceberg Reveiw
?
:
?
Arena 2 Reveiw
?
:
?
Iceberg Reveiw
?
:
?
Arena 2 Reveiw

3 place

?
:
?
Iceberg Reveiw

5 place

?
:
?
Iceberg Reveiw
?
:
?
Iceberg Reveiw
?
:
?
Arena 2 Reveiw

7 place

?
:
?
Arena 1 Reveiw

9 place

?
:
?
Arena 1 Reveiw
?
:
?
Bolshoy 2 Reveiw
?
:
?
Bolshoy 2 Reveiw

11 place

?
:
?
Arena 2 Reveiw
P Matches played LS Lost - shoot-outs
S Scored L Lost
W Wins GF Goals For
WS Wins - shoot-outs GA Goals Against
West P S W WS LS L GF GA
Group A
1 Lokomotiv (Yaroslavl) Lokomotiv 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Vityaz (Moscow region) Vityaz 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dinamo (Riga) Dinamo R 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Sochi (Sochi) Sochi 0 0 0 0 0 0 0 0
Group B
1 CSKA (Moscow) CSKA 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SKA (St. Petersburg) SKA 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Dinamo (Minsk) Dinamo Mn 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Lada (Tolyatti) Lada 0 0 0 0 0 0 0 0
Group C
1 Dynamo (Moscow) Dynamo M 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Spartak (Moscow) Spartak 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Severstal (Cherepovets) Severstal 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Jokerit (Helsinki) Jokerit 0 0 0 0 0 0 0 0
Group D
1 die Junghaie (Koln) die Junghaie 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Slovan (Bratislava) Slovan 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ocelari (Trinec) Ocelari 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Blackwings (Linz) Blackwings 0 0 0 0 0 0 0 0
East P S W WS LS L GF GA
Group E
1 Traktor (Chelyabinsk) Traktor 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Neftekhimik (Nizhnekamsk) Neftekhimik 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Rubin (Tyumen) Rubin 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Admiral (Vladivostok) Admiral 0 0 0 0 0 0 0 0
Group F
1 Salavat Ulaev (Ufa) Salavat Ulaev 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Torpedo (Nizhny Novgorod) Torpedo 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Yamal (Yamalo-Nenets AO) Yamal 0 0 0 0 0 0 0 0
4 KunLun Red Star Juniors (Pekin) KunLun Red Star 0 0 0 0 0 0 0 0
Group G
1 Avtomobilist (Ekaterinburg) Avtomobilist 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Metallurg (Magnitogorsk) Metallurg 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Sibir (Novosibirsk) Sibir 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Barys (Astana) Barys 0 0 0 0 0 0 0 0
Group H
1 Avangard (Omsk) Avangard 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Ugra (Khanty-Mansiysk) Ugra 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Ak Bars (Kazan) Ak Bars 0 0 0 0 0 0 0 0