What are you looking for?
23 April 2018, 14:15
Iceberg Skating Palace
3 – 4B
2:1 1:1 0:1
Referee: Vadim Averchenko, Alexey Gerasimov, Vitaliy Novgorodtsev

7-8 place. West preliminary stage (XI Gazprom Neft Cup)

Hammered Washers

Igor Silchenko 1:0 02′54″ 1:0
Igor Silchenko
08′58″ 1:1
Rodrigo Berkis (Radionovs, Sarts)
Yaroslav Bryzgalov (Levoshevich) 2:1 10′07″ 2:1
Yaroslav Bryzgalov (Levoshevich)
Vladislav Kostyuchenko (Bryzgalov) 3:1 26′35″ 3:1
Vladislav Kostyuchenko (Bryzgalov)
27′29″ 3:2
Danila Haritoncevs (Auzins)
38′00″ 3:3
Jaroslavs Cirkins (Haritoncevs)
bullitt 3:4
Danila Haritoncevs
Alexander Belodedov
Alexander Belodedov
Arseniy Dobranskiy
Arseniy Dobranskiy
Arseniy Kuchero
Arseniy Kuchero
Arseniy Radkov
Arseniy Radkov
Artur Gorbachev
Artur Gorbachev
Artyom Gulko
Artyom Gulko
Danila Levoshevich
Danila Levoshevich
Filipp Kuchinskiy
Filipp Kuchinskiy
Gordey Ivanyushin
Gordey Ivanyushin
Igor Silchenko
Igor Silchenko
Ilya Sansevich
Ilya Sansevich
Kirill Sadovskiy
Kirill Sadovskiy
Nikita Lukashin
Nikita Lukashin
Pavel Solovey
Pavel Solovey
Stanislav Frolov
Stanislav Frolov
Stanislav Vnukov
Stanislav Vnukov
Timofey Petrazhitskiy
Timofey Petrazhitskiy
Vladimir Sivirchukov
Vladimir Sivirchukov
Vladislav Ermolenko
Vladislav Ermolenko
Vladislav Kostyuchenko
Vladislav Kostyuchenko
Yaroslav Bryzgalov
Yaroslav Bryzgalov
Yaroslav Skuratovich
Yaroslav Skuratovich
Alans Miscenko
Alans Miscenko
Aleksandrs Jelisejevs
Aleksandrs Jelisejevs
Danila Haritoncevs
Danila Haritoncevs
Darens Vizulis
Darens Vizulis
Dmitrijs Kozlovskis
Dmitrijs Kozlovskis
Everts Paskevics
Everts Paskevics
Gordejs Radionovs
Gordejs Radionovs
Gustavs Spigulis
Gustavs Spigulis
Jaroslavs Cirkins
Jaroslavs Cirkins
Karlis Flugins
Karlis Flugins
Krisjanis Sarts
Krisjanis Sarts
Kristians Utnans
Kristians Utnans
Mihails Belans
Mihails Belans
Ralfs Latvens
Ralfs Latvens
Ralfs Strauss
Ralfs Strauss
Rauls Sakne
Rauls Sakne
Reinis Auzins
Reinis Auzins
Roberts Gasuns
Roberts Gasuns
Rodrigo Berkis
Rodrigo Berkis
Sebastians Fisers
Sebastians Fisers
Vladislavs Kosinskis
Vladislavs Kosinskis

Hammered Washers

Igor Silchenko 1:0 02′54″ 1:0
Igor Silchenko
08′58″ 1:1
Rodrigo Berkis (Radionovs, Sarts)
Yaroslav Bryzgalov (Levoshevich) 2:1 10′07″ 2:1
Yaroslav Bryzgalov (Levoshevich)
Vladislav Kostyuchenko (Bryzgalov) 3:1 26′35″ 3:1
Vladislav Kostyuchenko (Bryzgalov)
27′29″ 3:2
Danila Haritoncevs (Auzins)
38′00″ 3:3
Jaroslavs Cirkins (Haritoncevs)
bullitt 3:4
Danila Haritoncevs

Penalty

20 photo