What are you looking for?
22 April 2018, 18:30
Iceberg Skating Palace
5 – 6
1:3 2:3 2:0
Referee: Stepan Kapustin, Eduard Gorshkov, Alexey Gerasimov

3C-3D. West Play-off (XI Gazprom Neft Cup)

Hammered Washers

02′16″ 0:1
Nikolay Tiunov (Borbuzanov)
05′43″ 0:2
Mikhail Bereza
12′49″ 0:3
Vladislav Yelfimov (Tiunov)
Andrey Buchinskas 1:3 14′16″ 1:3
Andrey Buchinskas
Maksim Naumov (Bayushev) 2:3 22′29″ 2:3
Maksim Naumov (Bayushev)
Nikita Titov 3:3 22′43″ 3:3
Nikita Titov
24′10″ 3:4
Georgiy Doev (Burlaka)
25′04″ 3:5
Stepan Stomin (Tiunov)
25′46″ 3:6
Stepan Stomin (Tiunov)
Andrey Smirnov 4:6 30′58″ 4:6
Andrey Smirnov
Andrey Smirnov (Kozlov) 5:6 44′11″ 5:6
Andrey Smirnov (Kozlov)
Andrey Buchinskas
Andrey Buchinskas
Andrey Smirnov
Andrey Smirnov
Anton Lykov
Anton Lykov
Anton Melchankov
Anton Melchankov
Dmitriy Teplenichev
Dmitriy Teplenichev
Egor Fomichev
Egor Fomichev
Egor Tikhomirov
Egor Tikhomirov
Fyodor Arkhipov
Fyodor Arkhipov
Gleb Bayushev
Gleb Bayushev
Gordey Kozlov
Gordey Kozlov
Ivan Ivanov
Ivan Ivanov
Ivan Veresov
Ivan Veresov
Maksim Naumov
Maksim Naumov
Mikhail Verstunin
Mikhail Verstunin
Miron Konovalov
Miron Konovalov
Nikita Titov
Nikita Titov
Rodion Manoilov
Rodion Manoilov
Rustam Abduragimov
Rustam Abduragimov
Saveliy Podshyvalnikov
Saveliy Podshyvalnikov
Stanislav Pozharskiy
Stanislav Pozharskiy
Timofey Perminov
Timofey Perminov
Yaroslav Vinogradov
Yaroslav Vinogradov
David Kachlaev
David Kachlaev
Dmitriy Enenko
Dmitriy Enenko
Georgiy Doev
Georgiy Doev
German Borbuzanov
German Borbuzanov
Gleb Burlaka
Gleb Burlaka
Ivan Ushakov
Ivan Ushakov
Ivan Yeremin
Ivan Yeremin
Mikhail Bereza
Mikhail Bereza
Mikhail Tatulyan
Mikhail Tatulyan
Nadr Khelal
Nadr Khelal
Nikita Kovalenko
Nikita Kovalenko
Nikita Zabolotnyi
Nikita Zabolotnyi
Nikolay Tiunov
Nikolay Tiunov
Ruslan Bunin
Ruslan Bunin
Sergey Bogayev
Sergey Bogayev
Stepan Martynenko
Stepan Martynenko
Stepan Stomin
Stepan Stomin
Tamerlan Tagirov
Tamerlan Tagirov
Vasiliy Silchenkov
Vasiliy Silchenkov
Vladimir Lopatkin
Vladimir Lopatkin
Vladislav Yelfimov
Vladislav Yelfimov
Vsevolod Tensin
Vsevolod Tensin

Hammered Washers

02′16″ 0:1
Nikolay Tiunov (Borbuzanov)
05′43″ 0:2
Mikhail Bereza
12′49″ 0:3
Vladislav Yelfimov (Tiunov)
Andrey Buchinskas 1:3 14′16″ 1:3
Andrey Buchinskas
Maksim Naumov (Bayushev) 2:3 22′29″ 2:3
Maksim Naumov (Bayushev)
Nikita Titov 3:3 22′43″ 3:3
Nikita Titov
24′10″ 3:4
Georgiy Doev (Burlaka)
25′04″ 3:5
Stepan Stomin (Tiunov)
25′46″ 3:6
Stepan Stomin (Tiunov)
Andrey Smirnov 4:6 30′58″ 4:6
Andrey Smirnov
Andrey Smirnov (Kozlov) 5:6 44′11″ 5:6
Andrey Smirnov (Kozlov)

Penalty

20 photo