What are you looking for?
22 April 2018, 16:45
Iceberg Skating Palace
0 – 10
0:2 0:5 0:3
Referee: Vadim Averchenko, Eduard Gorshkov, Alexey Gerasimov

1D-2A. West Play-off (XI Gazprom Neft Cup)

Hammered Washers

11′16″ 0:1
Gleb Semenov (Postovoy, Melikov)
13′11″ 0:2
Mikhail Melikov (Semenov)
17′38″ 0:3
Gleb Semenov (Postovoy)
20′23″ 0:4
Mikhail Melikov (Semenov, Yukin)
25′38″ 0:5
Artyom Postovoy (Semenov, Melikov)
27′55″ 0:6
Dmitriy Korenev (Ostanin, Mishin)
29′23″ 0:7
Artyom Postovoy (Semenov, Melikov)
39′20″ 0:8
Yaroslav Popov (Semenov, Yukin)
42′15″ 0:9
Yaroslav Popov (Korenev)
44′01″ 0:10
Kurban Likhmatov (Zharovskiy, Shirokiy)
Artyom Filimoshin
Artyom Filimoshin
Diniil Vorontsov
Diniil Vorontsov
Eduard Bondar
Eduard Bondar
Fyodor Shataev
Fyodor Shataev
German Suzdorf
German Suzdorf
Ignat Rodnykh
Ignat Rodnykh
Igor Nedashkovskiy
Igor Nedashkovskiy
Ivan Kuznetsov
Ivan Kuznetsov
Mikhail Alisov
Mikhail Alisov
Mikhail Kondakov
Mikhail Kondakov
Mikhail Peshekhonov
Mikhail Peshekhonov
Miron Egorov
Miron Egorov
Nikita Demidenko
Nikita Demidenko
Nikita Esipov
Nikita Esipov
Nikita Zakurdaev
Nikita Zakurdaev
Pavel Zaitsev
Pavel Zaitsev
Roman Малахов
Roman Малахов
Stepan Novikov
Stepan Novikov
Timofey Sopko
Timofey Sopko
Vsevolod Matveev
Vsevolod Matveev
Yaroslav Domrachev
Yaroslav Domrachev
Alexander Ostanin
Alexander Ostanin
Alexander Zharovskiy
Alexander Zharovskiy
Anton Shirokiy
Anton Shirokiy
Artyom Postovoy
Artyom Postovoy
Dmitriy Korenev
Dmitriy Korenev
Fyodor Tarasov
Fyodor Tarasov
Georgiy Vakurov
Georgiy Vakurov
German Dobrovolskiy
German Dobrovolskiy
Gleb Semenov
Gleb Semenov
Gleb Shirokiy
Gleb Shirokiy
Ivan Ryabkin
Ivan Ryabkin
Ivan Yukin
Ivan Yukin
Kirill Dubrovin
Kirill Dubrovin
Kurban Likhmatov
Kurban Likhmatov
Maksim Agafonov
Maksim Agafonov
Maksim Shevtchenko
Maksim Shevtchenko
Matvey Mishin
Matvey Mishin
Mikhail Melikov
Mikhail Melikov
Nikita Mikhailov
Nikita Mikhailov
Sergey Korolev
Sergey Korolev
Sergey Rodionov
Sergey Rodionov
Yaroslav Popov
Yaroslav Popov

Hammered Washers

11′16″ 0:1
Gleb Semenov (Postovoy, Melikov)
13′11″ 0:2
Mikhail Melikov (Semenov)
17′38″ 0:3
Gleb Semenov (Postovoy)
20′23″ 0:4
Mikhail Melikov (Semenov, Yukin)
25′38″ 0:5
Artyom Postovoy (Semenov, Melikov)
27′55″ 0:6
Dmitriy Korenev (Ostanin, Mishin)
29′23″ 0:7
Artyom Postovoy (Semenov, Melikov)
39′20″ 0:8
Yaroslav Popov (Semenov, Yukin)
42′15″ 0:9
Yaroslav Popov (Korenev)
44′01″ 0:10
Kurban Likhmatov (Zharovskiy, Shirokiy)

Penalty

21 photo