What are you looking for?
21 April 2018, 15:00
Iceberg Skating Palace
4B – 3
1:2 1:0 1:1
Referee: Vladimir Levin, Eduard Gorshkov, Alexey Gerasimov

Severstal - Spartak. West preliminary stage (XI Gazprom Neft Cup)

Hammered Washers

Andrey Smirnov (Naumov) 1:0 00′51″ 1:0
Andrey Smirnov (Naumov)
03′14″ 1:1
Igor Zaitsev (Prinev)
08′07″ 1:2
Timofey Borisov
Gordey Kozlov (Perminov) 2:2 28′14″ 2:2
Gordey Kozlov (Perminov)
36′15″ 2:3
Alexander Chukin
Anton Lykov (Abduragimov) 3:3 44′59″ 3:3
Anton Lykov (Abduragimov)
Anton Lykov 4:3 bullitt 4:3
Anton Lykov
Andrey Buchinskas
Andrey Buchinskas
Andrey Smirnov
Andrey Smirnov
Anton Lykov
Anton Lykov
Anton Melchankov
Anton Melchankov
Dmitriy Teplenichev
Dmitriy Teplenichev
Egor Fomichev
Egor Fomichev
Egor Tikhomirov
Egor Tikhomirov
Fyodor Arkhipov
Fyodor Arkhipov
Gleb Bayushev
Gleb Bayushev
Gordey Kozlov
Gordey Kozlov
Ivan Ivanov
Ivan Ivanov
Ivan Veresov
Ivan Veresov
Maksim Naumov
Maksim Naumov
Mikhail Verstunin
Mikhail Verstunin
Miron Konovalov
Miron Konovalov
Nikita Titov
Nikita Titov
Rodion Manoilov
Rodion Manoilov
Rustam Abduragimov
Rustam Abduragimov
Saveliy Podshyvalnikov
Saveliy Podshyvalnikov
Stanislav Pozharskiy
Stanislav Pozharskiy
Timofey Perminov
Timofey Perminov
Yaroslav Vinogradov
Yaroslav Vinogradov
Alexander Chukin
Alexander Chukin
Alexander Lavrentyev
Alexander Lavrentyev
Alexey Trofimov
Alexey Trofimov
Andrey Bubyakin
Andrey Bubyakin
Edgar Bekuzarov
Edgar Bekuzarov
Egor Kachalov
Egor Kachalov
Igor Zaitsev
Igor Zaitsev
Ilya Bernatskiy
Ilya Bernatskiy
Ilya Prinev
Ilya Prinev
Konstantin Bychkov
Konstantin Bychkov
Markus Markovich
Markus Markovich
Matvey Avdonkin
Matvey Avdonkin
Matvey Bogatin
Matvey Bogatin
Matvey Sharapenko
Matvey Sharapenko
Mihail Ivanov
Mihail Ivanov
Nikita Prokhorov
Nikita Prokhorov
Pavel Safronov
Pavel Safronov
Semyon Speshinskiy
Semyon Speshinskiy
Timofey Borisov
Timofey Borisov
Timofey Ifantidi
Timofey Ifantidi
Vsevolod Barchuk
Vsevolod Barchuk
Yaroslav Mikhailov
Yaroslav Mikhailov

Hammered Washers

Andrey Smirnov (Naumov) 1:0 00′51″ 1:0
Andrey Smirnov (Naumov)
03′14″ 1:1
Igor Zaitsev (Prinev)
08′07″ 1:2
Timofey Borisov
Gordey Kozlov (Perminov) 2:2 28′14″ 2:2
Gordey Kozlov (Perminov)
36′15″ 2:3
Alexander Chukin
Anton Lykov (Abduragimov) 3:3 44′59″ 3:3
Anton Lykov (Abduragimov)
Anton Lykov 4:3 bullitt 4:3
Anton Lykov

Penalty

23 photo