What are you looking for?
21 April 2018, 12:10
Iceberg Skating Palace
5 – 4
3:0 1:3 1:1
Referee: Vladimir Levin, Alexey Gerasimov, Stepan Kapustin

Vityaz - SKA. West preliminary stage (XI Gazprom Neft Cup)

Hammered Washers

Artyom Filimoshin (Zakurdaev) 1:0 05′56″ 1:0
Artyom Filimoshin (Zakurdaev)
German Suzdorf (Peshekhonov, Малахов) 2:0 08′37″ 2:0
German Suzdorf (Peshekhonov, Малахов)
Nikita Esipov (Suzdorf) 3:0 11′43″ 3:0
Nikita Esipov (Suzdorf)
20′19″ 3:1
Gleb Kamyshov (Kisolobov, Sergeev)
German Suzdorf (Малахов, Novikov) 4:1 24′26″ 4:1
German Suzdorf (Малахов, Novikov)
25′39″ 4:2
Fyodor Sergeev (Ilyin, Stefanishin)
27′33″ 4:3
Vyacheslav Vasilyev (Marininov)
36′56″ 4:4
Ivan Kravchenko (Ilyin)
Artyom Filimoshin 5:4 42′27″ 5:4
Artyom Filimoshin
Artyom Filimoshin
Artyom Filimoshin
Diniil Vorontsov
Diniil Vorontsov
Eduard Bondar
Eduard Bondar
Fyodor Shataev
Fyodor Shataev
German Suzdorf
German Suzdorf
Ignat Rodnykh
Ignat Rodnykh
Igor Nedashkovskiy
Igor Nedashkovskiy
Ivan Kuznetsov
Ivan Kuznetsov
Mikhail Alisov
Mikhail Alisov
Mikhail Kondakov
Mikhail Kondakov
Mikhail Peshekhonov
Mikhail Peshekhonov
Miron Egorov
Miron Egorov
Nikita Demidenko
Nikita Demidenko
Nikita Esipov
Nikita Esipov
Nikita Zakurdaev
Nikita Zakurdaev
Pavel Zaitsev
Pavel Zaitsev
Roman Малахов
Roman Малахов
Stepan Novikov
Stepan Novikov
Timofey Sopko
Timofey Sopko
Vsevolod Matveev
Vsevolod Matveev
Yaroslav Domrachev
Yaroslav Domrachev
Alexander Sapozhnikov
Alexander Sapozhnikov
Arseniy Ilyin
Arseniy Ilyin
Daniil Kisolobov
Daniil Kisolobov
Daniil Prokhorov
Daniil Prokhorov
Egor Gritsenko
Egor Gritsenko
Egor Marininov
Egor Marininov
Fyodor Sergeev
Fyodor Sergeev
Gleb Kamyshov
Gleb Kamyshov
Ivan Kravchenko
Ivan Kravchenko
Ivan Lobanov
Ivan Lobanov
Ivan Stefanishin
Ivan Stefanishin
Makar Timashkov
Makar Timashkov
Maksim Barabanov
Maksim Barabanov
Nikita Semak
Nikita Semak
Roman Santalov
Roman Santalov
Sebastian Afanasyev
Sebastian Afanasyev
Timur Naurzbaev
Timur Naurzbaev
Viktor Levchenko
Viktor Levchenko
Vladislav Fedyaev
Vladislav Fedyaev
Vladislav Lander
Vladislav Lander
Vyacheslav Vasilyev
Vyacheslav Vasilyev
Yevgeniy Menshenin
Yevgeniy Menshenin

Hammered Washers

Artyom Filimoshin (Zakurdaev) 1:0 05′56″ 1:0
Artyom Filimoshin (Zakurdaev)
German Suzdorf (Peshekhonov, Малахов) 2:0 08′37″ 2:0
German Suzdorf (Peshekhonov, Малахов)
Nikita Esipov (Suzdorf) 3:0 11′43″ 3:0
Nikita Esipov (Suzdorf)
20′19″ 3:1
Gleb Kamyshov (Kisolobov, Sergeev)
German Suzdorf (Малахов, Novikov) 4:1 24′26″ 4:1
German Suzdorf (Малахов, Novikov)
25′39″ 4:2
Fyodor Sergeev (Ilyin, Stefanishin)
27′33″ 4:3
Vyacheslav Vasilyev (Marininov)
36′56″ 4:4
Ivan Kravchenko (Ilyin)
Artyom Filimoshin 5:4 42′27″ 5:4
Artyom Filimoshin

Penalty

20 photo