What are you looking for?
21 April 2018, 09:00
Iceberg Skating Palace
6 – 3
2:1 1:1 3:1
Referee: Vadim Averchenko, Stepan Kapustin, Eduard Gorshkov

Spartak - Dinamo R. West preliminary stage (XI Gazprom Neft Cup)

Hammered Washers

Egor Kachalov (Bernatskiy, Bogatin) 1:0 02′05″ 1:0
Egor Kachalov (Bernatskiy, Bogatin)
Igor Zaitsev (Prinev, Barchuk) 2:0 09′20″ 2:0
Igor Zaitsev (Prinev, Barchuk)
11′39″ 2:1
Kristians Utnans (Cirkins, Auzins)
18′07″ 2:2
Jaroslavs Cirkins (Haritoncevs, Utnans)
Ilya Prinev (Zaitsev, Borisov) 3:2 18′28″ 3:2
Ilya Prinev (Zaitsev, Borisov)
Egor Kachalov 4:2 36′14″ 4:2
Egor Kachalov
37′25″ 4:3
Roberts Gasuns (Radionovs)
Egor Kachalov (Borisov, Mikhailov) 5:3 40′22″ 5:3
Egor Kachalov (Borisov, Mikhailov)
Egor Kachalov 6:3 43′10″ 6:3
Egor Kachalov
Alexander Chukin
Alexander Chukin
Alexander Lavrentyev
Alexander Lavrentyev
Alexey Trofimov
Alexey Trofimov
Andrey Bubyakin
Andrey Bubyakin
Edgar Bekuzarov
Edgar Bekuzarov
Egor Kachalov
Egor Kachalov
Igor Zaitsev
Igor Zaitsev
Ilya Bernatskiy
Ilya Bernatskiy
Ilya Prinev
Ilya Prinev
Konstantin Bychkov
Konstantin Bychkov
Markus Markovich
Markus Markovich
Matvey Avdonkin
Matvey Avdonkin
Matvey Bogatin
Matvey Bogatin
Matvey Sharapenko
Matvey Sharapenko
Mihail Ivanov
Mihail Ivanov
Nikita Prokhorov
Nikita Prokhorov
Pavel Safronov
Pavel Safronov
Semyon Speshinskiy
Semyon Speshinskiy
Timofey Borisov
Timofey Borisov
Timofey Ifantidi
Timofey Ifantidi
Vsevolod Barchuk
Vsevolod Barchuk
Yaroslav Mikhailov
Yaroslav Mikhailov
Alans Miscenko
Alans Miscenko
Aleksandrs Jelisejevs
Aleksandrs Jelisejevs
Danila Haritoncevs
Danila Haritoncevs
Darens Vizulis
Darens Vizulis
Dmitrijs Kozlovskis
Dmitrijs Kozlovskis
Everts Paskevics
Everts Paskevics
Gordejs Radionovs
Gordejs Radionovs
Gustavs Spigulis
Gustavs Spigulis
Jaroslavs Cirkins
Jaroslavs Cirkins
Karlis Flugins
Karlis Flugins
Krisjanis Sarts
Krisjanis Sarts
Kristians Utnans
Kristians Utnans
Mihails Belans
Mihails Belans
Ralfs Latvens
Ralfs Latvens
Ralfs Strauss
Ralfs Strauss
Rauls Sakne
Rauls Sakne
Reinis Auzins
Reinis Auzins
Roberts Gasuns
Roberts Gasuns
Rodrigo Berkis
Rodrigo Berkis
Sebastians Fisers
Sebastians Fisers
Vladislavs Kosinskis
Vladislavs Kosinskis

Hammered Washers

Egor Kachalov (Bernatskiy, Bogatin) 1:0 02′05″ 1:0
Egor Kachalov (Bernatskiy, Bogatin)
Igor Zaitsev (Prinev, Barchuk) 2:0 09′20″ 2:0
Igor Zaitsev (Prinev, Barchuk)
11′39″ 2:1
Kristians Utnans (Cirkins, Auzins)
18′07″ 2:2
Jaroslavs Cirkins (Haritoncevs, Utnans)
Ilya Prinev (Zaitsev, Borisov) 3:2 18′28″ 3:2
Ilya Prinev (Zaitsev, Borisov)
Egor Kachalov 4:2 36′14″ 4:2
Egor Kachalov
37′25″ 4:3
Roberts Gasuns (Radionovs)
Egor Kachalov (Borisov, Mikhailov) 5:3 40′22″ 5:3
Egor Kachalov (Borisov, Mikhailov)
Egor Kachalov 6:3 43′10″ 6:3
Egor Kachalov

Penalty

21 photo