What are you looking for?
20 April 2018, 17:00
Iceberg Skating Palace
11 – 2
2:0 6:0 3:2
Referee: Dmitriy Nesterov, Stepan Kapustin, Eduard Gorshkov

Vityaz - Jung Adler Mannheim. West preliminary stage (XI Gazprom Neft Cup)

Hammered Washers

Stepan Novikov (Suzdorf, Esipov) 1:0 07′13″ 1:0
Stepan Novikov (Suzdorf, Esipov)
Nikita Esipov (Suzdorf, Малахов) 2:0 11′43″ 2:0
Nikita Esipov (Suzdorf, Малахов)
Nikita Zakurdaev 3:0 15′42″ 3:0
Nikita Zakurdaev
German Suzdorf (Esipov, Малахов) 4:0 17′15″ 4:0
German Suzdorf (Esipov, Малахов)
Mikhail Peshekhonov (Suzdorf, Esipov) 5:0 22′06″ 5:0
Mikhail Peshekhonov (Suzdorf, Esipov)
Nikita Demidenko (Egorov) 6:0 24′12″ 6:0
Nikita Demidenko (Egorov)
Timofey Sopko (Filimoshin, Zakurdaev) 7:0 24′46″ 7:0
Timofey Sopko (Filimoshin, Zakurdaev)
Nikita Esipov 8:0 25′36″ 8:0
Nikita Esipov
Nikita Esipov (Suzdorf) 9:0 38′19″ 9:0
Nikita Esipov (Suzdorf)
German Suzdorf (Esipov) 10:0 38′28″ 10:0
German Suzdorf (Esipov)
German Suzdorf 11:0 39′47″ 11:0
German Suzdorf
44′28″ 11:1
Mariskal Schpat (Butakov)
44′59″ 11:2
Cedrik Wijacki (Root)
Artyom Filimoshin
Artyom Filimoshin
Diniil Vorontsov
Diniil Vorontsov
Eduard Bondar
Eduard Bondar
Fyodor Shataev
Fyodor Shataev
German Suzdorf
German Suzdorf
Ignat Rodnykh
Ignat Rodnykh
Igor Nedashkovskiy
Igor Nedashkovskiy
Ivan Kuznetsov
Ivan Kuznetsov
Mikhail Alisov
Mikhail Alisov
Mikhail Kondakov
Mikhail Kondakov
Mikhail Peshekhonov
Mikhail Peshekhonov
Miron Egorov
Miron Egorov
Nikita Demidenko
Nikita Demidenko
Nikita Esipov
Nikita Esipov
Nikita Zakurdaev
Nikita Zakurdaev
Pavel Zaitsev
Pavel Zaitsev
Roman Малахов
Roman Малахов
Stepan Novikov
Stepan Novikov
Timofey Sopko
Timofey Sopko
Vsevolod Matveev
Vsevolod Matveev
Yaroslav Domrachev
Yaroslav Domrachev
Cedrik Wijacki
Cedrik Wijacki
Daniel Kettler
Daniel Kettler
Darian Rozling
Darian Rozling
Denis Root
Denis Root
Elias Aul
Elias Aul
Gustavs Griva
Gustavs Griva
Justin Kistner
Justin Kistner
Kayra Aktas
Kayra Aktas
Lennox Werle
Lennox Werle
Mariskal Schpat
Mariskal Schpat
Mickola Ovchinnikov
Mickola Ovchinnikov
Nico Bartholome
Nico Bartholome
Nikita Hoffmann
Nikita Hoffmann
Nikita Kluev
Nikita Kluev
Nikita Kolomeitsev
Nikita Kolomeitsev
Philipp Butakov
Philipp Butakov
Richards Griva
Richards Griva
Robert Armstrong
Robert Armstrong
Sasha Pitaev
Sasha Pitaev
Tobias Krestan
Tobias Krestan

Hammered Washers

Stepan Novikov (Suzdorf, Esipov) 1:0 07′13″ 1:0
Stepan Novikov (Suzdorf, Esipov)
Nikita Esipov (Suzdorf, Малахов) 2:0 11′43″ 2:0
Nikita Esipov (Suzdorf, Малахов)
Nikita Zakurdaev 3:0 15′42″ 3:0
Nikita Zakurdaev
German Suzdorf (Esipov, Малахов) 4:0 17′15″ 4:0
German Suzdorf (Esipov, Малахов)
Mikhail Peshekhonov (Suzdorf, Esipov) 5:0 22′06″ 5:0
Mikhail Peshekhonov (Suzdorf, Esipov)
Nikita Demidenko (Egorov) 6:0 24′12″ 6:0
Nikita Demidenko (Egorov)
Timofey Sopko (Filimoshin, Zakurdaev) 7:0 24′46″ 7:0
Timofey Sopko (Filimoshin, Zakurdaev)
Nikita Esipov 8:0 25′36″ 8:0
Nikita Esipov
Nikita Esipov (Suzdorf) 9:0 38′19″ 9:0
Nikita Esipov (Suzdorf)
German Suzdorf (Esipov) 10:0 38′28″ 10:0
German Suzdorf (Esipov)
German Suzdorf 11:0 39′47″ 11:0
German Suzdorf
44′28″ 11:1
Mariskal Schpat (Butakov)
44′59″ 11:2
Cedrik Wijacki (Root)

Penalty

29 photo