What are you looking for?
23 April 2018, 14:15
Bolshoy Ice Dome
6 – 3
1:1 2:0 3:2
Referee: Dmitry Nesterov , Vladimir Ermakov, Dmitry Orlov

5-6 place. West preliminary stage (XI Gazprom Neft Cup)

Hammered Washers

Artyom Akhmadullin (Emelyanov) 1:0 06′05″ 1:0
Artyom Akhmadullin (Emelyanov)
11′04″ 1:1
German Suzdorf
Daniil Raznov (Emelyanov) 2:1 19′06″ 2:1
Daniil Raznov (Emelyanov)
Ilya Berezkin (Pronin, Kriklivyi) 3:1 25′53″ 3:1
Ilya Berezkin (Pronin, Kriklivyi)
Arseniy Pronin (Bykov) 4:1 32′42″ 4:1
Arseniy Pronin (Bykov)
Nikita Semenov 5:1 36′01″ 5:1
Nikita Semenov
41′19″ 5:2
Mikhail Peshekhonov (Bondar, Sopko)
43′23″ 5:3
Miron Egorov (Nedashkovskiy, Sopko)
Artyom Akhmadullin (Emelyanov) 6:3 43′47″ 6:3
Artyom Akhmadullin (Emelyanov)
Andrey Kondratyev
Andrey Kondratyev
Arkhip Zakharenkov
Arkhip Zakharenkov
Arseniy Pronin
Arseniy Pronin
Artemiy Shlyukov
Artemiy Shlyukov
Artyom Akhmadullin
Artyom Akhmadullin
Artyom Bykov
Artyom Bykov
Daniil Kruglikov
Daniil Kruglikov
Daniil Raznov
Daniil Raznov
Dmitriy Bazhenov
Dmitriy Bazhenov
Egor Smirnov
Egor Smirnov
Erik Serbin
Erik Serbin
Grigoriy Gafarov
Grigoriy Gafarov
Ilya Berezkin
Ilya Berezkin
Kirill Emelyanov
Kirill Emelyanov
Kirill Kuzmin
Kirill Kuzmin
Maksim Povarov
Maksim Povarov
Maksim Zasypin
Maksim Zasypin
Mikhail Kriklivyi
Mikhail Kriklivyi
Nikita Semenov
Nikita Semenov
Timofey Sorokin
Timofey Sorokin
Yevgeniy Kolotilov
Yevgeniy Kolotilov
Yuriy Masalov
Yuriy Masalov
Artyom Filimoshin
Artyom Filimoshin
Diniil Vorontsov
Diniil Vorontsov
Eduard Bondar
Eduard Bondar
Fyodor Shataev
Fyodor Shataev
German Suzdorf
German Suzdorf
Ignat Rodnykh
Ignat Rodnykh
Igor Nedashkovskiy
Igor Nedashkovskiy
Ivan Kuznetsov
Ivan Kuznetsov
Mikhail Alisov
Mikhail Alisov
Mikhail Kondakov
Mikhail Kondakov
Mikhail Peshekhonov
Mikhail Peshekhonov
Miron Egorov
Miron Egorov
Nikita Demidenko
Nikita Demidenko
Nikita Esipov
Nikita Esipov
Nikita Zakurdaev
Nikita Zakurdaev
Pavel Zaitsev
Pavel Zaitsev
Roman Малахов
Roman Малахов
Stepan Novikov
Stepan Novikov
Timofey Sopko
Timofey Sopko
Vsevolod Matveev
Vsevolod Matveev
Yaroslav Domrachev
Yaroslav Domrachev

Hammered Washers

Artyom Akhmadullin (Emelyanov) 1:0 06′05″ 1:0
Artyom Akhmadullin (Emelyanov)
11′04″ 1:1
German Suzdorf
Daniil Raznov (Emelyanov) 2:1 19′06″ 2:1
Daniil Raznov (Emelyanov)
Ilya Berezkin (Pronin, Kriklivyi) 3:1 25′53″ 3:1
Ilya Berezkin (Pronin, Kriklivyi)
Arseniy Pronin (Bykov) 4:1 32′42″ 4:1
Arseniy Pronin (Bykov)
Nikita Semenov 5:1 36′01″ 5:1
Nikita Semenov
41′19″ 5:2
Mikhail Peshekhonov (Bondar, Sopko)
43′23″ 5:3
Miron Egorov (Nedashkovskiy, Sopko)
Artyom Akhmadullin (Emelyanov) 6:3 43′47″ 6:3
Artyom Akhmadullin (Emelyanov)

Penalty

25 photo