What are you looking for?
23 April 2018, 09:00
Bolshoy Ice Dome
4B – 3
1:0 1:3 1:0
Referee: Dmitry Nesterov , Egor Korobejnikov, Vladimir Ermakov

L (1A-2D) - L (1B-2C). West Play-off (XI Gazprom Neft Cup)

Hammered Washers

Artyom Bykov (Berezkin) 1:0 04′48″ 1:0
Artyom Bykov (Berezkin)
22′40″ 1:1
Ralfs Latvens (Vizulis)
25′04″ 1:2
Roberts Gasuns (Radionovs, Strauss)
Arseniy Pronin (Emelyanov) 2:2 26′04″ 2:2
Arseniy Pronin (Emelyanov)
29′43″ 2:3
Jaroslavs Cirkins
Ilya Berezkin (Shlyukov) 3:3 43′05″ 3:3
Ilya Berezkin (Shlyukov)
Andrey Kondratyev 4:3 bullitt 4:3
Andrey Kondratyev
Andrey Kondratyev
Andrey Kondratyev
Arkhip Zakharenkov
Arkhip Zakharenkov
Arseniy Pronin
Arseniy Pronin
Artemiy Shlyukov
Artemiy Shlyukov
Artyom Akhmadullin
Artyom Akhmadullin
Artyom Bykov
Artyom Bykov
Daniil Kruglikov
Daniil Kruglikov
Daniil Raznov
Daniil Raznov
Dmitriy Bazhenov
Dmitriy Bazhenov
Egor Smirnov
Egor Smirnov
Erik Serbin
Erik Serbin
Grigoriy Gafarov
Grigoriy Gafarov
Ilya Berezkin
Ilya Berezkin
Kirill Emelyanov
Kirill Emelyanov
Kirill Kuzmin
Kirill Kuzmin
Maksim Povarov
Maksim Povarov
Maksim Zasypin
Maksim Zasypin
Mikhail Kriklivyi
Mikhail Kriklivyi
Nikita Semenov
Nikita Semenov
Timofey Sorokin
Timofey Sorokin
Yevgeniy Kolotilov
Yevgeniy Kolotilov
Yuriy Masalov
Yuriy Masalov
Alans Miscenko
Alans Miscenko
Aleksandrs Jelisejevs
Aleksandrs Jelisejevs
Danila Haritoncevs
Danila Haritoncevs
Darens Vizulis
Darens Vizulis
Dmitrijs Kozlovskis
Dmitrijs Kozlovskis
Everts Paskevics
Everts Paskevics
Gordejs Radionovs
Gordejs Radionovs
Gustavs Spigulis
Gustavs Spigulis
Jaroslavs Cirkins
Jaroslavs Cirkins
Karlis Flugins
Karlis Flugins
Krisjanis Sarts
Krisjanis Sarts
Kristians Utnans
Kristians Utnans
Mihails Belans
Mihails Belans
Ralfs Latvens
Ralfs Latvens
Ralfs Strauss
Ralfs Strauss
Rauls Sakne
Rauls Sakne
Reinis Auzins
Reinis Auzins
Roberts Gasuns
Roberts Gasuns
Rodrigo Berkis
Rodrigo Berkis
Sebastians Fisers
Sebastians Fisers
Vladislavs Kosinskis
Vladislavs Kosinskis

Hammered Washers

Artyom Bykov (Berezkin) 1:0 04′48″ 1:0
Artyom Bykov (Berezkin)
22′40″ 1:1
Ralfs Latvens (Vizulis)
25′04″ 1:2
Roberts Gasuns (Radionovs, Strauss)
Arseniy Pronin (Emelyanov) 2:2 26′04″ 2:2
Arseniy Pronin (Emelyanov)
29′43″ 2:3
Jaroslavs Cirkins
Ilya Berezkin (Shlyukov) 3:3 43′05″ 3:3
Ilya Berezkin (Shlyukov)
Andrey Kondratyev 4:3 bullitt 4:3
Andrey Kondratyev

Penalty

30 photo