What are you looking for?
21 April 2018, 09:00
Bolshoy Ice Dome
5 – 4
3:2 2:1 0:1
Referee: Stepan Korshak, Mikhail Kalinkin, Egor Korobejnikov

Dinamo Mn - LADA. West preliminary stage (XI Gazprom Neft Cup)

Hammered Washers

Stanislav Vnukov (Kostyuchenko) 1:0 02′37″ 1:0
Stanislav Vnukov (Kostyuchenko)
02′58″ 1:1
Azat Romanov
10′56″ 1:2
Daniil Aristov
Arseniy Kuchero 2:2 11′07″ 2:2
Arseniy Kuchero
Timofey Petrazhitskiy (Bryzgalov) 3:2 14′50″ 3:2
Timofey Petrazhitskiy (Bryzgalov)
16′31″ 3:3
Stepan Ivanenko (Sokolov, Vorfolomeyev)
Yaroslav Bryzgalov 4:3 24′18″ 4:3
Yaroslav Bryzgalov
Yaroslav Bryzgalov (Petrazhitskiy) 5:3 26′23″ 5:3
Yaroslav Bryzgalov (Petrazhitskiy)
42′48″ 5:4
Mikhail Vorfolomeyev (Gafarov)
Alexander Belodedov
Alexander Belodedov
Arseniy Dobranskiy
Arseniy Dobranskiy
Arseniy Kuchero
Arseniy Kuchero
Arseniy Radkov
Arseniy Radkov
Artur Gorbachev
Artur Gorbachev
Artyom Gulko
Artyom Gulko
Danila Levoshevich
Danila Levoshevich
Filipp Kuchinskiy
Filipp Kuchinskiy
Gordey Ivanyushin
Gordey Ivanyushin
Igor Silchenko
Igor Silchenko
Ilya Sansevich
Ilya Sansevich
Kirill Sadovskiy
Kirill Sadovskiy
Nikita Lukashin
Nikita Lukashin
Pavel Solovey
Pavel Solovey
Stanislav Frolov
Stanislav Frolov
Stanislav Vnukov
Stanislav Vnukov
Timofey Petrazhitskiy
Timofey Petrazhitskiy
Vladimir Sivirchukov
Vladimir Sivirchukov
Vladislav Ermolenko
Vladislav Ermolenko
Vladislav Kostyuchenko
Vladislav Kostyuchenko
Yaroslav Bryzgalov
Yaroslav Bryzgalov
Yaroslav Skuratovich
Yaroslav Skuratovich
Alexander Belov
Alexander Belov
Alexander Tretyakov
Alexander Tretyakov
Andrey Ilyin
Andrey Ilyin
Andrey Ostrikov
Andrey Ostrikov
Artyom Makarkin
Artyom Makarkin
Artyom Tiglev
Artyom Tiglev
Azat Romanov
Azat Romanov
Daniil Aristov
Daniil Aristov
Daniil Bannov
Daniil Bannov
Daniil Sokolov
Daniil Sokolov
Danila Sharovskiy
Danila Sharovskiy
Dmitriy Baryshev
Dmitriy Baryshev
Ilya Ivanov
Ilya Ivanov
Makar Rulin
Makar Rulin
Matvey Eliseev
Matvey Eliseev
Mikhail Vorfolomeyev
Mikhail Vorfolomeyev
Roman Gafarov
Roman Gafarov
Semyon Frolov
Semyon Frolov
Stepan Ivanenko
Stepan Ivanenko
Timofey Petlin
Timofey Petlin
Vladislav Guryev
Vladislav Guryev
Zakhar Buravov
Zakhar Buravov

Hammered Washers

Stanislav Vnukov (Kostyuchenko) 1:0 02′37″ 1:0
Stanislav Vnukov (Kostyuchenko)
02′58″ 1:1
Azat Romanov
10′56″ 1:2
Daniil Aristov
Arseniy Kuchero 2:2 11′07″ 2:2
Arseniy Kuchero
Timofey Petrazhitskiy (Bryzgalov) 3:2 14′50″ 3:2
Timofey Petrazhitskiy (Bryzgalov)
16′31″ 3:3
Stepan Ivanenko (Sokolov, Vorfolomeyev)
Yaroslav Bryzgalov 4:3 24′18″ 4:3
Yaroslav Bryzgalov
Yaroslav Bryzgalov (Petrazhitskiy) 5:3 26′23″ 5:3
Yaroslav Bryzgalov (Petrazhitskiy)
42′48″ 5:4
Mikhail Vorfolomeyev (Gafarov)

Penalty

16 photo