What are you looking for?
22 April 2018, 15:30
Arena Omsk
3 – 5
0:1 1:0 2:4
Referee: Konstantin Kosarezov, Sergey Bogoslovskiy, Alexandr Mescheryakov

3A-3B. East Play-off (XII Gazprom Neft Cup)

Hammered Washers

12′39″ 0:1
Aytuar Nurzhanov (Melnikov)
Pavel Menyaev (Frass) 1:1 27′17″ 1:1
Pavel Menyaev (Frass)
33′36″ 1:2
Amir Alpkarin
36′45″ 1:3
Yan Melnikov (Alpkarin)
Mikhail Kotov (Ionychev, Ryabitsev) 2:3 36′57″ 2:3
Mikhail Kotov (Ionychev, Ryabitsev)
39′15″ 2:4
Yan Melnikov (Karim)
Mikhail Kotov (Maul) 3:4 42′54″ 3:4
Mikhail Kotov (Maul)
44′58″ 3:5
Aristarkh Kireev (Sarkenov)
Alexander Lashchenkov
Alexander Lashchenkov
Andrey Sochivko
Andrey Sochivko
Artyom Maul
Artyom Maul
Denis Ionychev
Denis Ionychev
Dmitriy Klimov
Dmitriy Klimov
Dmitriy Ryabitsev
Dmitriy Ryabitsev
Egor Bondar
Egor Bondar
Egor Mudrik
Egor Mudrik
Kirill Filimoshkin
Kirill Filimoshkin
Maksim Moisey
Maksim Moisey
Matvey Moor
Matvey Moor
Mikhail Kotov
Mikhail Kotov
Nikita Bunakov
Nikita Bunakov
Nikita Korotenko
Nikita Korotenko
Nikita Sobolev
Nikita Sobolev
Pavel Menyaev
Pavel Menyaev
Roman Frass
Roman Frass
Timofey Shkolin
Timofey Shkolin
Vsevolod Tsevelev
Vsevolod Tsevelev
Yaroslav Azyukovskiy
Yaroslav Azyukovskiy
Alexander Potanin
Alexander Potanin
Alexey Filippov
Alexey Filippov
Alisher Sarkenov
Alisher Sarkenov
Amir Alpkarin
Amir Alpkarin
Argyn Mukashev
Argyn Mukashev
Aristarkh Kireev
Aristarkh Kireev
Aytuar Nurzhanov
Aytuar Nurzhanov
Bogdan Onishchenko
Bogdan Onishchenko
Bogdan Shchepin
Bogdan Shchepin
Daniil Lesnichiy
Daniil Lesnichiy
Dmitriy Ryashin
Dmitriy Ryashin
Khakim Kubataev
Khakim Kubataev
Mansur Tani
Mansur Tani
Mazhit Imashev
Mazhit Imashev
Nikita Lomako
Nikita Lomako
Nikita Shamkiy
Nikita Shamkiy
Ruslan Izbasarov
Ruslan Izbasarov
Ruslanbek Karim
Ruslanbek Karim
Sultan Alimzhanov
Sultan Alimzhanov
Tanirkhan Allysbaev
Tanirkhan Allysbaev
Timur Khizbullin
Timur Khizbullin
Yan Melnikov
Yan Melnikov

Hammered Washers

12′39″ 0:1
Aytuar Nurzhanov (Melnikov)
Pavel Menyaev (Frass) 1:1 27′17″ 1:1
Pavel Menyaev (Frass)
33′36″ 1:2
Amir Alpkarin
36′45″ 1:3
Yan Melnikov (Alpkarin)
Mikhail Kotov (Ionychev, Ryabitsev) 2:3 36′57″ 2:3
Mikhail Kotov (Ionychev, Ryabitsev)
39′15″ 2:4
Yan Melnikov (Karim)
Mikhail Kotov (Maul) 3:4 42′54″ 3:4
Mikhail Kotov (Maul)
44′58″ 3:5
Aristarkh Kireev (Sarkenov)

Penalty

23 photo