What are you looking for?
22 April 2018, 12:00
Arena Omsk
4 – 2
2:0 1:1 1:1
Referee: Konstantin Kosarezov, Sergey Bogoslovskiy, Alexandr Mescheryakov

1B-2C. East Play-off (XII Gazprom Neft Cup)

Hammered Washers

Egor Dubovets (Galyavin, Kozyrskikh) 1:0 04′47″ 1:0
Egor Dubovets (Galyavin, Kozyrskikh)
Vladislav Akulov (Kiselev) 2:0 06′18″ 2:0
Vladislav Akulov (Kiselev)
Nikita Koltsov (Petrenko) 3:0 20′51″ 3:0
Nikita Koltsov (Petrenko)
22′24″ 3:1
Timur Khasanov (Oreshkov, Kozin)
38′14″ 3:2
Daniil Gorobets
Mark Dmitriev (Dubovets) 4:2 42′42″ 4:2
Mark Dmitriev (Dubovets)
Alexander Okulov
Alexander Okulov
Artyom Ivanko
Artyom Ivanko
Artyom Konyukov
Artyom Konyukov
Daniil Kiselev
Daniil Kiselev
Daniil Petrenko
Daniil Petrenko
Danila Gorbunov
Danila Gorbunov
Egor Dubovets
Egor Dubovets
Egor Kovtun
Egor Kovtun
Ivan Kiselev
Ivan Kiselev
Ivan Urychev
Ivan Urychev
Kirill Kirzhatskiy
Kirill Kirzhatskiy
Makar Galyavin
Makar Galyavin
Mark Dmitriev
Mark Dmitriev
Matvey Kozyrskikh
Matvey Kozyrskikh
Nikita Koltsov
Nikita Koltsov
Nikita Piskunov
Nikita Piskunov
Nikita Shcherbakov
Nikita Shcherbakov
Stepan Chukharev
Stepan Chukharev
Stepan Rastorguev
Stepan Rastorguev
Valeriy Buzdyganov
Valeriy Buzdyganov
Vladimir Frolov
Vladimir Frolov
Vladislav Akulov
Vladislav Akulov
Alexander Moskalenko
Alexander Moskalenko
Alexey Kondakov
Alexey Kondakov
Arseniy Novikov
Arseniy Novikov
Artyom Pinaev
Artyom Pinaev
Bogdan Bogomolov
Bogdan Bogomolov
Daniil Gorobets
Daniil Gorobets
Danila Ustsov
Danila Ustsov
Dmitriy Alaev
Dmitriy Alaev
Egor Anisimov
Egor Anisimov
Fyodor Egorov
Fyodor Egorov
Ivan Oreshkov
Ivan Oreshkov
Ivan Poddyakon
Ivan Poddyakon
Maksim Babintsev
Maksim Babintsev
Maksim Churkin
Maksim Churkin
Maksim Dudarov
Maksim Dudarov
Mark Smolin
Mark Smolin
Matvey Kolesnikov
Matvey Kolesnikov
Mikhail Ivanov
Mikhail Ivanov
Timur Khasanov
Timur Khasanov
Vladimir Kozin
Vladimir Kozin
Vladislav Mikheev
Vladislav Mikheev
Zakhar Kazarinov
Zakhar Kazarinov

Hammered Washers

Egor Dubovets (Galyavin, Kozyrskikh) 1:0 04′47″ 1:0
Egor Dubovets (Galyavin, Kozyrskikh)
Vladislav Akulov (Kiselev) 2:0 06′18″ 2:0
Vladislav Akulov (Kiselev)
Nikita Koltsov (Petrenko) 3:0 20′51″ 3:0
Nikita Koltsov (Petrenko)
22′24″ 3:1
Timur Khasanov (Oreshkov, Kozin)
38′14″ 3:2
Daniil Gorobets
Mark Dmitriev (Dubovets) 4:2 42′42″ 4:2
Mark Dmitriev (Dubovets)

Penalty

25 photo