What are you looking for?
21 April 2018, 07:40
Arena Omsk
10 – 2
5:0 2:1 3:1
Referee: Denis Bozhko, Vladimir Kochemaykin, Romanov Ilya

Salavat Ulaev - Sibir. East preliminary stage (XII Gazprom Neft Cup)

Hammered Washers

Egor Averyanov 1:0 04′01″ 1:0
Egor Averyanov
Anton Stepanov 2:0 06′08″ 2:0
Anton Stepanov
Mikhail Kolesnikov (Vasilyev) 3:0 06′40″ 3:0
Mikhail Kolesnikov (Vasilyev)
Danil Nigmatullin 4:0 12′55″ 4:0
Danil Nigmatullin
Artur Nasibullin (Idrisov) 5:0 13′51″ 5:0
Artur Nasibullin (Idrisov)
Maksim Vasilyev 6:0 15′51″ 6:0
Maksim Vasilyev
16′14″ 6:1
Mikhail Kotov (Ionychev, Ryabitsev)
Bogdan Khaidarov (Khabibullin) 7:1 28′00″ 7:1
Bogdan Khaidarov (Khabibullin)
32′34″ 7:2
Dmitriy Ryabitsev (Kotov, Frass)
Ilya Eliseev (Nasibullin, Khuzin) 8:2 36′23″ 8:2
Ilya Eliseev (Nasibullin, Khuzin)
Egor Averyanov (Kolesnikov) 9:2 39′28″ 9:2
Egor Averyanov (Kolesnikov)
Danil Nigmatullin (Idrisov) 10:2 42′26″ 10:2
Danil Nigmatullin (Idrisov)
Amir Idrisov
Amir Idrisov
Amir Khabibullin
Amir Khabibullin
Amir Khanov
Amir Khanov
Anton Stepanov
Anton Stepanov
Arsen Shaybakov
Arsen Shaybakov
Artemiy Karpov
Artemiy Karpov
Artur Nasibullin
Artur Nasibullin
Bogdan Khaidarov
Bogdan Khaidarov
Danil Minlatipov
Danil Minlatipov
Danil Nigmatullin
Danil Nigmatullin
Dovlat Khuzin
Dovlat Khuzin
Egor Averyanov
Egor Averyanov
Ilmir Gazizov
Ilmir Gazizov
Ilya Eliseev
Ilya Eliseev
Ivan Tkach-Tkachenko
Ivan Tkach-Tkachenko
Maksim Trokhalin
Maksim Trokhalin
Maksim Vasilyev
Maksim Vasilyev
Mikhail Kolesnikov
Mikhail Kolesnikov
Nikolay Izmailov
Nikolay Izmailov
Roman Kopeev
Roman Kopeev
Timur Gizutdinov
Timur Gizutdinov
Yaroslav Lipovskiy
Yaroslav Lipovskiy
Alexander Lashchenkov
Alexander Lashchenkov
Andrey Sochivko
Andrey Sochivko
Artyom Maul
Artyom Maul
Denis Ionychev
Denis Ionychev
Dmitriy Klimov
Dmitriy Klimov
Dmitriy Ryabitsev
Dmitriy Ryabitsev
Egor Bondar
Egor Bondar
Egor Mudrik
Egor Mudrik
Kirill Filimoshkin
Kirill Filimoshkin
Maksim Moisey
Maksim Moisey
Matvey Moor
Matvey Moor
Mikhail Kotov
Mikhail Kotov
Nikita Bunakov
Nikita Bunakov
Nikita Korotenko
Nikita Korotenko
Nikita Sobolev
Nikita Sobolev
Pavel Menyaev
Pavel Menyaev
Roman Frass
Roman Frass
Timofey Shkolin
Timofey Shkolin
Vsevolod Tsevelev
Vsevolod Tsevelev
Yaroslav Azyukovskiy
Yaroslav Azyukovskiy

Hammered Washers

Egor Averyanov 1:0 04′01″ 1:0
Egor Averyanov
Anton Stepanov 2:0 06′08″ 2:0
Anton Stepanov
Mikhail Kolesnikov (Vasilyev) 3:0 06′40″ 3:0
Mikhail Kolesnikov (Vasilyev)
Danil Nigmatullin 4:0 12′55″ 4:0
Danil Nigmatullin
Artur Nasibullin (Idrisov) 5:0 13′51″ 5:0
Artur Nasibullin (Idrisov)
Maksim Vasilyev 6:0 15′51″ 6:0
Maksim Vasilyev
16′14″ 6:1
Mikhail Kotov (Ionychev, Ryabitsev)
Bogdan Khaidarov (Khabibullin) 7:1 28′00″ 7:1
Bogdan Khaidarov (Khabibullin)
32′34″ 7:2
Dmitriy Ryabitsev (Kotov, Frass)
Ilya Eliseev (Nasibullin, Khuzin) 8:2 36′23″ 8:2
Ilya Eliseev (Nasibullin, Khuzin)
Egor Averyanov (Kolesnikov) 9:2 39′28″ 9:2
Egor Averyanov (Kolesnikov)
Danil Nigmatullin (Idrisov) 10:2 42′26″ 10:2
Danil Nigmatullin (Idrisov)

Penalty

29 photo